| Jok12345 a întrebat:

cum as putea sa scap de parul din fund, sa ma epilez singur acasa?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ajutorul masinii de tuns electrice si a unei foarfeci in locurile mai greu accesibile. Procedand astfel vei scapa atat de iritatii cat si de aspectul urat al pielii care apare dupa depilare. SanatatE!

| ywar a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Un barbat e barbat daca are si el par - nu e chel sau epilat. Barbatii sunt din ce in ce mai efeminati. Ma doare capul de cata schimbare in rau poate sa aduca societatea moderna.

| Freya1 a răspuns (pentru ywar):

Lasa ca am vazut si ursi cu mai mult par pe spate si burta decat in cap si chiar sunt scarbosi.Ca ai un pic de par pe picioare sau ca nu te epilezi tot la 2 zile in zona intima mai merge ca esti om.Dar nu stai cu zmocurile pe sub brat, pe burta, pe spate ca e gretos si mai si puti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing functioneaza cu aparatul de ras gillette fusion proglide. Eu am niste aparate de ras mai vechi. Oricum, pentru fata am trecut pe aparat electric.

Vezi ca te va manca rau in fund dupa ce te razi. La fel dupa ce te razi si inghinal. Iti creste parul inapoi si te mananca de mori. laughing

| ovidiu123432 a răspuns:

Pai te epilezi, dar ai grija cu ce si cum.