| Ionuca a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de mine dupa o cearta in care el a fost de vina: i-a lasat comentarii prea "dulci"(m-am indragostit, as sta langa tine) unei foste prietene de-a lui de acu 2 ani. Acuma are bacul si pretinde ca este stresat, derutat dar nu e o scuza prea convingatoare. Nu trebuie sa ma dea pe mine la o parte din cauza asta. A vorbit un prieten de-al lui cu el si i-a spus ca sa nu-l sun sa nu-l caut ca ma cauta el. M-a sunat si a vorbit frumos cu mine, dar nu a zis cu nici un cuvant ca vrea sa ne impacam, a spus ca ma mai cauta el. M-a sunat sa ne intalnim si ne-am intalnit, am povestit despre comentarii si mi-a zis ca nu a judecat in acel moment prt ca era stresat din cauza ca se certase cu maicasa. Sia- cerut iertare pentru ca a lasat acele comuri. L-am strans in brate si m-a strans si el si mi-a zis sa astept pana termina cu bacul si dupa suntem impreuna. Mi-a spus ca acum nu vrea sa fim impreuna, pentru ca nu vrea sa ne mai certam si sa vorbeasca urat cu mine si sa-mi zica ceva ce nu o sa-mi convina. A spus sa asteptam pana termina cu bacul si dupa totul o sa fie bine. Sa-l cred? Are rost sa-l astept inca doua saptamani? Eu il iubesc din toata inima si tot sufletul.

Răspuns Câştigător
| deeeeea1 a răspuns:

Daca esti sigura ca te iubeste si simti asta asteapta.a gasit niste scuze penibile. poate ca se certase cu mama lui dar nu trebuia sa faca asta.si bacul este un motiv de stres dar nu trebuie sa reactioneze asa.depinde de tine ce vrei sa faci.:*:*

3 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

Nu merita! happy si mai devreme sau mai tarziu o sa te convingi singura de asta.gandeste-te ca daca inca tanjeste dupa fosta nu e prea ok.nu cred ca stresul de la bac te face sa te gandesti la alta happy

| FoarteLetargic a răspuns:

Daca tu simti ca si el te iubeste asteapta. Nu ai nimic de pierdut. Dar a avut niste scuze stupide...

| marian2011 a răspuns:

Nu are rost...incearca sa amane ceva ce nu va avea loc