| maria_4396 a întrebat:

Prietenul meu s-a schimbat enorm de multcryingnici nu il mai recunoscsad
Nu stiu ce la facut sa se schimbe asa de multcrying
Am incercat sa vorbesc cu el dar degeabaoh go onsad
Avem 3 luni de cand suntem impreunasad si la inceput se comporta frumos cu mine, se comporta cum se comporta acumstraight face
A devenit distant cu mine, rece, indiferentsad
Numai iese afara asa cum iesea mereu, pe mess numai ma baga deloc in seama, numai ma suna, numai imi trimite mesaje, nimiccrying
Daca este sa iasa pe afara nici nu ma ia in brate, nu ma pupa, nu ma tine de manasad
Uneoeri se comporta cu mine de parca nici nu am fi impreunaoh go on
De exemplu aseara am iesit afara cu cainele si el venea de la scoala si l-am intrebat daca iese azi pe afara si a spus ca iese si nu a iesitoh go on. A iesit doar putin pe geam si a intrat inapoi. El sta vizavi de blocu meusad
Si in seara asta eu am stat afara cu niste prietene si el se uita la mine prin perdea ca sa nu il vad eu ca se uita, dar mi-am dat seama ca statea sa vada tot ce fac eu afara.
Acum este pe mess si nu imi spune nimicsad
Am pus suflet in relatiesad, este si primul meu prieten si tin la el multsad
Nu as vrea sa il pierdcrying
Nu stiu ce sa mai facsadce ma sfatuiti sa fac? credeti ca mai are vreun rost sa mai continui relatia cu el?
Sunt terminatacrying
Am nevoie de sfaturisad

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Off...destul de urat ca s-a schimbat prietenul tau...dar ai incercat sa vorbesti cu el sa il intrebi de ce se poarta asa cu tine? poate are vreun motiv al lui de se poarta asa cu tine. Daca spui ca la inceput se purta frumos cu tine si acum se poarta asa este clar ca are ceva,dar vei afla doar daca vei vorbi cu el,intr-o relatie este buna comunicarea, pentru ca daca ea nu ar exista relatia nu va dura mult.
Vorbeste cu el si in functie de ce iti va raspunde el vei stii ce sa faci mai departe, daca sa mai stai s-au nu cu elhappy
Baftahappy

3 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

E un fraier.am patit la fel.arata-i indiferenta ca se va intoarce ca un catelus.o sa iesi cu el la plimbare dar in lesa cum ai iesit su cu cutsu tau...auzi arata-i indiferenta doare cel mai tarehappy! Succes:*!

| Sburatorul a răspuns:

Ai incercat sa ''initiezi'' tu dialogurile? Sa deschizi tu subiectul pe mess / prin mesaj. probabil vrea sa vada cat tii la el. big grin

| RedHeart a răspuns:

Asteapta si el smug (o) sti tu... dar de daca nu i s-a dat e si normal sa se comporte asa!