| renata_1455 a întrebat:

Prietenul meu se da la alte fete. a venit in vizita la mine nasa mea, e cu un am mai mica decat mine dar prietenul meu in fata mea se dadea la ea si ii facea avansuri. Ma gandesc ca e ruda cu mine totusi, sa se dea la altele dar nu la cei din familia mea in fata mea. Am ramas masca cand am vazut, ma simt ca dracu de rau. cred ca stiti si voi starea aia...cand i-am spus s-a suparat pe mine ca sunt prea geloasa. fratee tot vina mea e? se da la fete in fata mea si tot el e suparat? am vrut sa ma despart de el, m-a deranjat mult lucrul ca s-a dat la ea. Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Despartate de el daca te iubeste o sa se tina dupa tine sa va impacati

| Papusik a răspuns:

Eu nu as accepta asa ceva sad.
Oricat de greu ti-ar fi desparte-te de el.
O relatie nu merge asa, tu il iubesti si el se uita la altele.
Nu te iubeste, mai bine te-ai desparti acum de el decat sa mai stati cateva luni impr si sa-l iubesti mai mult, dupa iti va fi si mai greu sa treci peste despartire sad.

| Change a răspuns:

Ce mai astepti? Il lasi sa scape asa usor? Desparte-te de el1

| Georgy_7404 a răspuns:

Inseamna ca nu te respecta te crede o proasta care isi pierde vremea scuze de expresie dar gandeste-te la o chestie daca in fata ta a facut asa km ar fi facut daca tu nu ai fost acolo s-ar fi culkt cu ea?

| Georgy_7404 a răspuns:

Am uitat sa intreb fundita?

| louise a răspuns:

Nu as accepta nici in ruptul capului ca prietenul meu sa sa dea la orice fata indiferent ruda sau nu. Sigur te ia de fraiera asa ca in locul tau eu i`as da papucii. nu stiu cum poti accepta nu e deloc vina ta e un fraier. Ai grija. Funda?

| Lovξ a răspuns:

Wauuuu...da am avut deaface si eu cu un tip ca asta si pur si simplu i-am sp in fata ca e un nesimtit si ca daca mai continua sa imi faca chestii din astea in fata sau pe le spatele meu cu vreo fata ADIO RELATIE nu stiu asa ar tr sa ii sp si u lui, si daca se supara sa te desp de el pentru ca un baiat daca se comporta astfel; cu o afata inseamna ca nu o iubeste indeajunswinking Succes si sp ca ti-am fost de ajutor cat de catwinking:X

| Deyu_4766 a răspuns:

RENATE parca ai zis ca rares e ca ochii tai din cap cand. face.asa acum?happyce faci?|! dai papucii daca crezi iar.dar.o sa te impaci iar cu el mai ales ca ai facut.ce ai facut numa eu stiu laughing

| BlackScorpion07 a răspuns:

Scuipa`l,injura`l si dai papucii! Parerea mea e ca te ia de curva.De ce sa fi tu jucaria lui?, maneta a 2`a? da`l dracului.Scuze pentru cuvinte da asa`s eu mai direct