| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna TPUsad!
Sunt cu un baiat, cu care am fost inainte, dar care se intorsese la fosta lui prietena. Zilele astea mi-a spus ca regreta tot, si jura ca nu va mai face asta.Eu nu am vrut sa accept pentru ca stiam ca m-am simtit prost atunci cand a facut lucrul alastraight face, dar intr-o seara mi-a cerut poza de la av, i-am dat-o, si cica:Nu vrei sa ne impacam", la care eu: Pai...nu stiu ce sa zic...
Si mi-a promis ca se schimba, si am vazut ca tine poza cu mine la avatar, prietenul lui imi spune ca tine la mine, dar azi mi-a pus capac straight face, am mers la un bazin, si in bazin o prietena de-a lui fff buna, il tinea de umar, parca nu eram asa in apastraight face, normal ca m-am suparat, dar am vrut sa ii arat ca nu imi pasa si ca pot si eu sa fac acelasi lucru, si am luat un coleg si l-am pus sa ma ia in carca in apalaughing), dupa prietenul lui a strigat sa vina sa ma ia sa ma duca la apa mai mare, si eu refuzam: Si cica : Las-o ma ca la altii se urca dar la mine nu,oh go on.Eu am ramas mirata, adica el gresea enorm si tot el ca s-a suparat straight faceoh go on. Tin sa mentionez ca fata aia stia ca sunt cu el, si de fata cu ea m-a chemat si m-a intrebat ce fac, ma lua in brate, nu stiu ce sa fac, vad ca acum a intrat pe mess are poza cu mine, dar nu ma anunta cand iese nimicstraight face, cica cf:X.De la bazin a plecat fara sa stiustraight face oh go on.
Cred ca trebuie sa ma despart de el, adica voi ce credeti?
Daca ar trebui s-o fac eu chiar nu stiu cum sa ii zicstraight face
Ofer

Răspuns Câştigător
| deea4youu a răspuns:

Buna! Pai eu te-as sfatui sa nu te desparti de el mai ales daca il placi. Poate ca el a facut toatea astea[la bazin] pentru. a te face geloasa, ceea ce a si reusitwinking ...mai bine ai incerca sa dai o sansa relatiei voastre si sa incerci sa treci peste trecut, caci din cate se pare chiar tine la tine:X
Sper ca te-am ajutatbig hug Mult succes. fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne explică:

@ apa plataxD - cam da...

| PlasticMoon a răspuns:

Faza cu prietena super buna nu ar trebui sa te supere.adica te macina putin ca am patit si eu asa;-j dar nu i nimic si tu poate ai un amic f bun si il mai iei in brate in fine.
nu stiu ce sa zic face parca prea multe faze si mai bine vezi ti de treaba ta.tu il iubesti? whistling

| NorishorPhufos a răspuns:

A fost si greseala lui... dar daca il tinea de umar doar in semn prietenesc? Poate tu ai inteles gresit si poate ca esti putin mai geloasa si atunci ai reactionat asa, dar tu nu trebuia sa faci si tu la fel, adica daca el e asa de ce trebuie si tu sa fii ca el? Dar singurul lucru e sa vorbesti cu el si sa clarifici situatia.

| BuBuLoi21 a răspuns:

Un simplu mesaj si cel mai bine ar fi sa treci peste. astea is copilarii. stie ca tii la el ( poate nu stiu sigur ) si din cauza asta face asa. se bazeaza pe faptul ca nu il vei lasa. e plin orasu tau de baieti care abia asteapta o fata frumoasa. nici tu nu trebuia sa faci chestia aia cu colegul pentru ca asta arata ca iti pasa ( asa inteleg ei, unii sa nu se supere ceilalti pe minehee hee ). striga tare: NEEEEEEEEEEXXXXXXtT laughing