| lory_2640 a întrebat:

Prietenul meu se indoieste de mine ca as fi fost virgina.nu stiu ce sa ii mai spun sa-l conving ca nu e neaparat sa curga sange si sa te "chinui"... dati-mi un sfat ce sa fac? sincer ma simt groaznic nu stiu ce sa mai fac sa inteleaga. s-a racit si de mine. mi-e frica sa nu il pierd pentru ca eu am vrut sa-i demonstrez ca il iubesc dar s-a dus totul de rapa. un sfat va rog frumos

multumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice baiat stie ca nu este obligatoriu sa curga sange la dezvirginare si sunt convinsa ca si prietenul tau stie. Doar ca se preface ca nu ar sti fiindca vrea sa scape de tine. Orice barbat care face fazele astea a avut drept scop doar sa o duca pe respectiva in pat, iar apoi gaseste orice pretext pentru despartire. Din pacate, nu ti-ai ales bine partenerul, dar asta nu este o gaura in cer. El pierde, tu stai linistita. Iti vei gasi un alt barbat care sa te pretuiasca si sa te iubeasca, nu sa te jigneasca si sa te banuiasca pe nedrept.

| Elysssa a răspuns:

Inseamna ca prietenul tau nu este informat si nu stie ce spune! Urat din partea lui ca se indoieste de tine,inseamna ca nu are incredere. Daca avea putina experienta,nu mai facea acum pe prostul! Cine te-a pus sa-i oferi lui cel mai de pret lucru al tau? S-a folosit de tine si gata,alta acum! Asa sunt baietii,majoritatea,fara pic de bun simt,stiai si tu,nu? Data viitoare, casca bine ochii! Pa, pa!

| UuuLaaLaa a răspuns:

Sauuuu. poate vrea sa scape de tine... te-ai gandit cumva la asta?! tine mine : baietii sunt foarte buni actori.

In primul rand, nu e nevoie sa curga sange pentru ca o fata sa demonstreze partenerului ca este virgina. Iar in al doilea rand, el ca baiat, ar trebui sa-si dea seama pentru ca nu e tot una sa o faci cu una care a mai avut relatii intime, si sa o faci cu una care habar n-are cu ce se papa asta.

Parerea mea e ca vrea sa se descotoroseasca de tine. Stiu ca suna dur, insa asta`i cruda realtitate. Asa`s vagabonziii astiaaa de doi bani. Ceva asemanator am patit si eu. Am oferit tot. Si cand mi-a zis ca nu-mi curge sangeee " oooo pai tu nu esti virgina " Cand m-am ridicat in picioare sa-l opresc sa plece, mi-a curs putin sange. Asta l-a determinat sa mai stea putin. Si tot nu era convins. Darrr... pe urma dupa doua zile mi-a dat papucii pe motiv ca se plictiseste repede de o fata. Deci dupa un an de zile sa-ti zica cineva asa ceva... morii direct! in fine.

Vroiam sa vezi ca nu numai al tau e asa. Is multi asa.

In fine. Da'i tu papucii ca sa nu se mandreasca el cu doua lucruri :
1.Ca s-a culcat cu tine.
2.Ti-a dat si papucii.

Fi tu mai desteapta si fa primul pas. Te'am pupat! kiss

| RaulRaul9 a răspuns:

Uite daca te iuibeste cu adevarat atunci lui nu trebuie sa ii pese daca esti virgina sau nu. daca ai 2 merti sau 1.50 daca priveste la defectiunile tale inseamna ca nu te iubeste el trebuie sa priveasca la tot ce ai u mai bun ca doar si cum se zice "IUBIREA E OARBA"