| Roxanaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu tot insista sa facem sex oral. Ce sa inteleg?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa intelegi? Exact ceea ce refuzi sa intelegi si ne intrebi pe noi.Ramane la alegerea ta daca accepti sau nu.

| mgtow a răspuns:

El sa iti dea limbi si tu sa eu sugi.

| Paula007 a răspuns:

Ca nu reuseste sa se satisfaca doar cu mana. are nevoie de stimuli laughing)

scuze.nu m-am putut abtine.
ce sa intelegi? ca e un nesimtit si cel mai probabil nu ii pasa catusi de putin de tine din moment ce "insista" in continuare ca gura ta sa intre in contact direct cu penisul lui. thinking

mai ai nevoie de alte explicatii?

| BlueHusky a răspuns:

Tu ce crezi? happy

| Allex7 a răspuns:

S.x oral cel mai penal lucru si dezgustos... zii sa si puna pofta in cui

| Summer a răspuns:

Depinde.
Poate doar isi doreste asta.
Poate vrea doar asta.
Sunt multe posibilitati...
Dar daca e reciproc parerea mea e ca nu e nicio problema.
Apropo intotdeauna el primul happy

| Kazimir a răspuns:

@justMeMyself zici asta ca nu m`ai cunoscut pe mine inca happy

| paynehunter a răspuns:

Ca vrea sex oral.Zii mai intai sa iti faca el tie si apoi fai tu lui

| filipm2001 a răspuns:

Ca vrea sa faceti sex oral?
Macar e sincer baiatul.
Faceti un dus inainte si treceti la treaba. Nu-i nimic rau sau rusinos in asta; daca va doriti amandoi bineinteles.
Succeswinking

| ruginiz a răspuns:

Ca vrea sa faceti sex oral.

| Ododododo a răspuns:

Ca vreau M**E glumesc poate ca dansul se simte mai bine s-au mai in largul lui facand sex oral poate ca tie nu iti place aceasta idee foarte mult dar gandeste-te ca intr-o relatie trebuie sa mai lasi de la tine si sa fiti amandoi fericiti!
Ai grija ce faci cu problema aceasta de cuplu daca o pot numii asa

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Sa'si faca mama singur sau daca vrea sa-ti faca tie da'i un mar taiat

| bunnylover537 a răspuns:

Daca vrea sa-ti faca tie, de ce nu? Dar daca vrea neaparat sa-i faci tu lui, intreaba-l pur si simplu de ce. Poate are vreun fetis cu asta.

| LickyTongue a răspuns:

In mod normal ar trebui sa intelegi ca vrea sa eu bagi in gurita si sa te joci cu ea. E altceva de inteles? E ceva normal, si nu mai asculta toate frigidele si toti virginii, fa-l sa se simta special, bafta.( sfat: 69smug)

| sugarsweet0111 a răspuns:

Ce sa intelegi? In primul rand astea sunt chestii banale in ziua de azi. Dar poate ar fi fost mai bine sa specifici varsta, caci si eu cand eram mai mica...vedeam lucrurile astea ca pe niste perversiuni. Iar daca tot ai o nelamurire despre asta, intreaba-l chiar pe el de ce vrea sa faci asta. E placerea mai mare. te pup

| DaNNN a răspuns:

Depinde si de tine.
In cazuri de genul acesta, fa doar cum crezi tu, numai apela la altii. Este intre voi doi happy

Sper ca te-am ajutat!

| ale23 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? Gandeste-te de multe ori inainte de a face asta crezi ca merita sa faci asta pentru el? Gandeste-te ca relatia voastra nu va dura pana la nesfarsit iar dupa ce va despartiti cand nu te astepti mai putin el poate sa spuna tot ce s-a intamplat intre voi.P.stongueoate pe moment te simti ok, dar dupa gandeste-te bine.Bafta :*

| dydylush a răspuns:

Te vrea!

| alyball a răspuns:

Sa iti dau un sfat ca si practicant.adica am avut o relatie de 3 ani si crede-ma devenise monotona voia ceva nou ceva sa ma simt mai bine asa ca, i-am spus prietenei sa facem sex oral...binenteles ca a vrut nu din prima dar intr-un final a acceptat... dupa ce m-am saturat de sex oral am trecut la cel anal. dupa asta ne-am despartit.deci sfat concret:nu facea asta inseamna ca e plictisit si saatul de sex normal. pune-l la regim 2.3 saptamani sa vezi pe urma cum ii place lui si sexul normal

| catanaandrei a răspuns:

Cum poti sa faci asta.e cel mai dezgustator lucru, nici eu nas putea sa-i propun asa ceva la prietena mea.mai bine stai cuminte