| anonim_4396 a întrebat:

Prima data cand faci sex, ejacularea este mai inceata sau mai rapida decat obisnuit?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E mai rapida

| Vvistula a răspuns:

Pai sunt 2 posibiliati, ori nu ti se scoala de emotii ori nici nu apuci sa o bagi ca deja sare proiectilul.

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei este INSTANTANEE.

| DAnc3 a răspuns:

Cum spune corbula s-ar putea sa te termini direct cand o bagi, sfatul meu:dai o laba inainte si te asigur ca o sa te tii.

| AnswerMan a răspuns:

De multe ori nu se scola cand faci sex prima data cu o persoana diferita, ejacularea depinde de ce gandesti in momentul ala.