| revelionn a întrebat:

Cum fac sa impiedic ejacularea rapida?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Evita pozitia misionarului, lasa fata deasupra, cauta exercitii kegel pe internet, cand simti ca iti vine sa ejaculezi schimba pozitia sau alterneaza penetrarea cu sexul oral. Cheers.

4 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Optiunile terapeutice pentru ejacularea precoce sunt multiple si acestea includ:
- terapia sexuala
- terapia medicamentoasa
- psihoterapia.
In anumite situatii pentru fi utile combinatiile acestor terapii.

| Anonimul674 a răspuns:

Sun pastile care te tine si 2 ore (cu asa ceva te duci la maratonul porno )

| nicuZISpufosu a răspuns:

Incearca sa faci canditi vine sa ejaculare ce faci sa nu urinezi pe moment dupa acea esti din nou strong