| anonim_4396 a întrebat:

Primul contact sexual este la fel de important pentru baieti cat este si pentru fete? Adica dezvolta o dragoste mai speciala si in inima lor?

Răspuns Câştigător
| Andrei_3136 a răspuns:

Da, cel putin pentru mine, nu stiu poate acum multi ma vor lua de fraier + ca mi`e cam jena dar noh, am 20 de ani si inca sunt virgin. Sa va explic, nu ca nu am avut prietene... dar, dar pnm am cautat si inca caut acea fata speciala, de care sa fiu indragostit sa o iubesc si sa o fac cu ea. Niciodata nu am fost acel baiat, si poate am gresit cu asta, dar nu mi-a placut ideea sa stau cu o fata doar pentru sex desi poate imi placea mult de ea, dar acum depinde de la pesoana la persoana, alti o fac din curiozitate, alti o fac crezand ca asa sunt mai "cool", pnm. Voi stiti acum, dar pentru mine conteaza foarte mult. happy

~Peace~ happy

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Aici ar trebui rasp baietziilor.
sincer nu cred, pentru ei este inceputul experimentelor.majoritatea baietzilor isi incep viata sexuala cu cineva nesemnificativ.
poate exista si baieti cum ai sp u dar sincer ma mira, asta chiar daca ar fi asa dupa parerea mea ar fi un 30%.

| Anet a răspuns:

Eu zic ca nu si iti spun asta din proprie experietza, ba chiar "mi-a dat si papucii"sa zic asa; poate unii baieti sunt diferiti dar in majoritatea cazurilor primul contact sexual e din pura curiozitate

| katy a răspuns:

Te simti mult mai atras de persoana respectiva pentru ca te cunoaste mai mult decat ceilalti, iti cunoaste corpul in primul rand si asta e motivul

| R_8074 a răspuns:

Daca o faci din dragoste da, dar daca e doar o aventura nu

| isabellle a răspuns:

Da normalhappy se produce o ataşare mult mai profundă şi intimă pentru amân2.

| Wildie a răspuns:

Nu mereu.

| Millis a răspuns:

Desigur happy