| Liviu321 a întrebat:

Este adevarat ca dupa primul contact sexual penisul se dezvolta mai mult, adica se mareste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva si e putin probabil ca un contact sexual sa aiba legatura cu dezvoltarea penisului. De marit se mareste normal in timpul erectiei dar in rest cresterea lui e infuentata de cu totul si cu totul alti factori

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, mărimea penisului nu este influențată de pierderea virginității.

| jess179 a răspuns:

Nu cred ca se mareste, dar se petrec schimbari hormonale.

| Alyn99 a răspuns:

Da asa e