| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce metode sa ii arat unei fete ca o plac? si cum ar reactiona ea la acestea daca ar fi de acord.Cel mai bun raspun primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cookyeh a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea... o saluti, ii faci complimente dar nu ii arati ca esti disperat. iar cand crezi tu ca e momentul potrivit ii spui ca o placi.

4 răspunsuri:
| SmoKeM a răspuns:

Pai dai o floare te sfatuiesc dai mai bine un trandafir fetele sunt inebunite dupa flori funda?

| DiaVp a răspuns:

Pur si simplu ii spui c-o placi.Mie, personal, nu-mi place ca un baiat sa nu poata vorbi despre sentimentele lui ascunse.

| Lovegaming a răspuns:

Buna intrebare.

| aleksia1 a răspuns:

Usor... te dai la ea adica ii faci complimente si faci apropouri dar nu asa evidente