| aPeWalk2012 a întrebat:

Ce sa fac sa-i arat unei fete ca o plac

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Va observa si singura,instinct de femeie happy.Nu trebuie sa-i copiezi din atitudine sa te dai in spectacol "ca vezi bai fato, eu te plac". just be yourself si vei vedea ca cineva te va accepta asa cum esti, fara sa te dai mare si tare sa-i pui piedica sau ce stiu eu ce.Lasa filmele si pupaturile,apropie-te de ea in timp,odata ce ii oferi timpul tau, nu ai cum sa-l mai iei.Fa-o sa aiba nevoie de tine si sa fie dependenta de tine[cu o tema, cu un sfat, cu ce vrei tu].

4 răspunsuri:
| PisSsy a răspuns:

Invito la film. la un suc si vorbiti mai deschis sigur isi va da seama!

| Maream a răspuns:

Arata-i lupa!

| sebysebyca a răspuns:

Sa-i dai foc la casa!