| anonim_4396 a întrebat:

La masturbare la baieti ce metode sunt pentru un orgasm puternic?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O dai cu capul de pereti.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O domnisoara superba 90-60-90 de 18 ani blonda

| corbulalbrosu a răspuns:

Niste buze ferme dar foarte senzuale au capacitatea de a induce senzatii cu rolul de a ridica nivelul de adrenalina si o surescitatie la cote nebanuite.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se auzea de una mortala dar bestiala.

| blAster85 a răspuns:

Tare intrebarealaughingda sti care e cel mai solicitat"organ"in timpul masturbarii?laughing. urechea

| Dugalle a răspuns:

Freac-o de covor si tare ca sa te usture. Ejacularea va fi puternica si calmanta ca iti va calma durerea si usturimea ****.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Cauta "inseminarea artificiala la rinoceri"
Anesteziați fiind, se stimulează o anumita glanda pe care o au si oameni si se produce ejacularea instant. (Poate merge si la tine daca tot intrebi si nu gasesti nimic interesant)