| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode de masturbare(la baieti)duc la un orgasm puternic?

Răspuns Câştigător
| DavidADR a răspuns:

Iti bagi firul de la incarcator in in capul penisului asta va aduce la un orgasm foarte puternic care va aduce la sperma undeva pe la 10 mg sau 15 in cazul meu doar 10 mg just for fun!

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Te apuci de invatat. Iti aduce un orgasm garantat creierului!

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Atunci cand simti ca iti vine, freaca-ti penisul mai tare si gandeste ca faci sex cu o fata de care iti place.

| Sidonia17dulcik a răspuns:

Metode testate care garanteaza un orgasm extraordinar:
1. Metoda mainii sub picior - vei tine mana sub picior pana iti amorteste, vei avea impresia ca iti va freca ciucurelul altcineva.
2. Ti-o freci cu mana cealalta, idem nr 1
3. Iti bagi un deget in fund si cu mana cealalta te tragi de par, trebuie sa fii mai experimentat pentru ca este necesara frecarea de faianta din baie.
etc.

| CătălinIonuț07 a răspuns:

Poti sa iti bagi ceva ( firul de la incarcator ) in capul penisului eu am incercat si mi-a adus un orgasm puternic rauu