| Lulu1987 a întrebat:

Prin urmare daca stiti o fata bruneta care locuieste pe Aleea Tebea, Sector 4, Bucuresti, va rog sa ma contactati happy

Merci.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing eh lasa k vine si momentul potrivit doar atunci cand nu te asteptiwinking

| Lulu1987 explică (pentru anonim_4396):

Mda...dar pana vine momentul ala, asteptarea-i lungawinking

16 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ai incercat si la politie?

| goodbyee a răspuns:

De asta se spune sa traiesti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima...cand ai vazut-o si ti-a atras atentia, trebuia sa faci ceva happy
Acum, totul depinde de norocul tau. Mai frecventeaza si tu zona, poate poate...sau intreaba oamenii de prin acea zona despre fata astahee hee vezi tu...

| ZK a răspuns:

Da,am văzut vreo 20!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i siteul potrivit cauta-ti in realitate nu asa ca nimeni nu o sa-ti rasptongue

| Lulu1987 explică (pentru anonim_4396):

In realitate nu o mai gasesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc?

| Lulu1987 explică (pentru anonim_4396):

Cum d c? tu vezi cati ani am?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si ce inca esi tana; P

| Lulu1987 explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai tu de exemplu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu? 14 de ce?hee hee

Răspuns utilizator avertizat