| anonim_4396 a întrebat:

Problema la ejaculare in pozitia "femeia deasupra"... La alte pozitii nu am niciun fel de problema, ejaculez normal dar cand prietena mea trece deasupra in maxim 2 minute ejaculez... Ce pot face sa scap de chestia aceasta?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Pfff, eu iti recomand sa numai manci atatea fastfuduri. contin foarte multe calorii, si nu iti dau energie deloc. Bea maxim 2 pahare de vin inainte de actul sexual.

| ochiverzi91 a răspuns:

Bea vin sau gandeste-te la alte chestii.cum ar fi ce trebuie sa faci maine happy Sigur nu iti va veni sa ejaculezi

| AlleyChann a răspuns (pentru ochiverzi91):

Şi dacă se gandeşte că mâine f-ute cine ştie ce curvuliţe, care-s mai bune ca gagică-sa, l-ai ajutat să şi-o ia mai rău în mână.

| ochiverzi91 a răspuns (pentru AlleyChann):

Stai pe burta, nu e asa prost incat sa nu isi dea seama ce am vrut sa zic.

| AlleyChann a răspuns (pentru ochiverzi91):

U know him or what? Poate în viaţa reală e mare filozof sau poate un tristuleţ.

| qwe7up a răspuns:

Doamne laughing far4on gandesti ce zici frate in legatura cu fast-food'urile? laughing fac sala de aproape 2 ani deci nu am nicio treaba cu asa ceva... cade din prima chestia cu energia... mananc in jur de 6-7 mese pe zi