| TonnyBlade a întrebat:

Salut!
De ceva timp parcă nu mai am sensibilitate (plăcere) în timp ce mi se face sex oral …. Fără să exagerez, mi se face aproape o oră fără sa ejaculez și cu cat trece mai mult timp cu atât nu mai simt plăcere deloc! Dacă mă opresc și încep să fac sex normal, în câteva minute ( 8-15) ejaculez normal … Precizez ca în urmă cu un am folosit niște șervețele umede pentru întârziere ejaculare … credeți ca din cauza asta, am problema actuala? Cumva acele substanțe din șervețele, au neutralizat nervi la nivelul glandului?
Aștept răspunsuri de la cineva apt.
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu exista asemenea substante in servetele umede, alea nu ar fi nici pentru maini, nici pentru uz uman.
Oralul e placut dar rar ejaculezi doar din sex oral fara sa foloseasca mana pentru finalizare, dupa 10-15 minute clar ca te obisnuiesti cu senzatia si nu mai ejaculezi, la fel cum si penetrarea continua timp de o ora nu produce placere si elimina sensibilitatea dupa primele 20 de minute, oralul trebuie facut la inceput de partida urmat de penetrare, nu doar oral si atat.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu faci sex nromal, care-i mult mai placut si mai intens, oferindu-ti satisfactie atat tie cat si femeii?

| dullcat a răspuns:

In viata reala nu e ca in filmele xxx.Nu degeaba exista vorba mai rarut mai dragut.

| lpavel a răspuns:

Problema e la tine! daca ceva nu-ti face placere nu o mai face, o faci cand vei simti ca-ti face placere.
Vorbesti de parca sexul oral e obligatoriu...
A devenit cumva o obisnuinta de aceea nu te mai excita!
Cand ceva nu merge trebuie sa stii sa spui stop!

| grasuakaleoakajohnylotorosanuakabigshaorma a răspuns:

Esti bolnav ai ulcer, pleaca din tibie durerea, am avut si eu