| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea este ca ma intilnesc cu un baiat de 3 ani deja, si mi-am inceput viata sexuala. Sa intimplat asa sa facem dragoste in locuri neobisnuite si eu dupa aceea ma simteam oribil, parca eram o fata usuratica. Nustiu ce sa ma gindesc despre asta. Dati-mi un sfat

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Gandeste-te ca ai facut asta din dragoste, dar oricum trebuia sa te gandesti mai mult inainte sa o faci.
Only good!

| xXx_6966 a răspuns:

Daca te deranjeaza asta.renunta la sex pe o perioada mai lunga. sau daca vrei so faceti alege data viitoare tu locul si te vei simti mai bine. Funda>

| RoXxy a răspuns:

Poi daca o faci doar cu el nu ar trebui sa te simti asawinkingAr trebui sa te bucuri pentru ca asa alungi monotonia si el nu se va plictisi de tine. Esti usuratica atunci cand inseli, faci sex cu mai multi...Dar daca esti cu acest baiat de 3 ani si el te-a dezvirginat si doar cu el ai facut-o, felicitari! Atunci aveti o relatie misto avand in vedere ca va faceti de cap.E bine sa fiti deschisi unul cu altul si sa faceti ce va trece prin cap(doar voi 2), atat timp cat el nu isi bate joc de tine.

| bunica18 a răspuns:

Exact ce spuneam te transforma intr-un obiect de decor-winking Spune-i pretenului ca nu te simnti bine si inceteaza astfel de "experientze"

| bebem a răspuns:

Se intampla mereu in locuri neobisnuite?