| MyNameIsAnonima a întrebat:

Problema mea? Sunt indragostita! De cine? Bineinteles ca de un baiat! Pana acum toate bune si frumoase.Si el ma place putin. Dar mai exista o fata.Laura.Colega lui de clasa.Mereu ii face complimente si nu stiu ce sa mai cred! Vorbim mereu pe mess si imi spune chestii dragute. Dar cum sa-i spun ca il plac? HELP me!

Răspuns Câştigător
| Miha1308 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre asta sa iti faci intr-o zi curaj sa ii spui ca sa nu ti-o ia ea inainte.Nu ai nimic de pierdut, dimpotriva daca stii ca si el te place e si mai bine.Lasa emotiile deoparte si Go get it.Multa bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleia ii place de el probabil dar nu trebuie sa te lasi descurajata! Dimpotriva! Lupta pentru ceea ce-ti place si ceea ce vrei! Daca el vb cu tine pe mess si iti spune lucruri dragute e evident ca te place si ca e interesat. Deci ce mai astepti? Vb in continuare cu el, fi draguta, zambitoare, roaga-l sa te ajute la vreo materiewinking Si pe aia nu o baga in seama. Bafta!

| Andreea_8766 a răspuns:

S'ar putea sa'i placa de ea si sa te iubeasca pe tine sau e un nenorocit si vrea sa umble cu 2...asta'i explicatia logica