| anonim_4396 a întrebat:

Eu plac un baiat care este putin mai pitic decat mine. Asta poate fi o problema? Eu cred ca si el ma place, dar nu stiu cum sa-i spun ca-l plac... help!

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Intra in vorba cu el, discutati ce-i in luna si in stele si sigur dupa ce il cunosti, iti vei da seama daca chiar merita sa fii cu el sau nu, in ciuda inaltimii lui. Cu cat va veti deschide, cu atat isi va face curaj sa va imprieteniti peste limita. succeswinking

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Hmm...fiind fata, e de ajuns sa ii faci putin cu ochiul si gata... i-ai furat inima.asa de prosti suntem noi baietii laughing nu te mint big grin

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Voi fetele va descurcati de minune, nu-ti fa griji. Atinge-l subtil de cate ori, niste zambete "obraznice" si e gata, l-ai innebunit

| N538961518 a răspuns:

Daca nu stii cum sa-i spui... dai de inteles prin comportamentul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi discuta k el mai mult si la un moment dat o sa iti spuna el pai stii ca eu te plac sau poate chiar ubig grinbig grinbig grin