| luly16 a întrebat:

Program așa ca fotoshop dar gratis nu stiti(in afara de gimp)?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Foto Mix.
http://youtu.be/5G9xKJWl3B8

9 răspunsuri:
| alexandru921994 a răspuns:

Fotoshop rolling on the floor photo se scrie. dar na cultura generala, da photoscape sau pe intelesul dumneavoastra " FOTOSCHEIP"

| mat31new a răspuns:

Photoshop este gratis.

| Jigsaw a răspuns (pentru mat31new):

De când?

| mat31new a răspuns (pentru Jigsaw):

De cand exista piratarea.

| Jigsaw a răspuns (pentru mat31new):

Riscă pe contul tău propriu.

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru Jigsaw):

Este legal sa downloadezi ceva piratatwinking deocamdata laughing

Deci succes..numai sa gasesti site ul potrivit.Sau poti lua trial de 30 de zile de pe adobe.In rest nu prea stiu. poti incerca photoscape

| Jigsaw a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Tu citesti ce scrii?
aka "Este legal sa downloadezi ceva piratat"

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru Jigsaw):

Da citesc. Piratate sunt toate lucrurile de pe net care de fapt ar trebui sa le cumperi ca jocuri melodii programe etc...sunt sigur ca ai melodii de la prieteni sau de pe net.Care nu sunt cumparate. a venit vreodata politia la tine acasa sa te aresteze? NU. Deci este legalwinking