| Zaleilah a întrebat:

Proporanololul este medicament de linistire pentru.inima poate cauza intarzierea ciclului si luna asta am fost si la spital pentru. EKG ( stress) intr-o zi efort fizica de, mi-a fost rau (abdomene) cauzele acestea pot face ca sa intarzie ciclul ( sunt virgina)
please!

1 răspuns:
| babyalexa a răspuns:

Da este posibil. Poate fi de la propanalol, de la stres, poate ai racit sau poate este o dereglare hormonala.Sau poate toate acestea au cauzat intarzierea menstruatiei.