| Ambasada a întrebat:

Prostesc sau foarte prostesc?
Am fost cu "el" de 3 ori.De fiecare data eu am hotarat sa ne despartim si acum vreau mai mult ca niciodata sa ne impacam. ceea ce el nu o mai vrea.
Btw' cat de prostesc vi se pare faptul ca in cluB am mers si l'am sarutat si el nu mi-a raspuns la sarut? [eram rupta de beata oh go on]

Răspuns Câştigător
| sophieLY a răspuns:

Dragostea nu e prosteasca, daca ai fost de 3 ori impreuna cu el inseamna ca nu poti trai fara el. Cine stie? Poate sunteti facuti unul pentru altul. Dar daca el nu mai simte acelasi lucru e cam complicat sa fiti din nou impreuna. Lasa-i putin timp de gandire,oricat de insuportabil ar fi,o sa il ajute,gaseste-ti o ocupatie,incearca sa nu te gandesti tot timpul la el pentru ca nu o sa te ajute deloc. Asteapta sa se calmeze si explica-i ca vrei sa va impacati.
Hmm,nu stiu ce sa zic, poate erati amandoi bauti laughing. Nu e mare chestie, nu iti face griji. Incearca sa lasi trecutul deoparte si sa speri ca nu se va trezi sa va faca probleme in viitor.
Numai bine happy!

2 răspunsuri:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Foarte prostesc!

| foxi a răspuns:

Nu mai bea. faci prostii cand bei! Bine ca nu i-ai facut sex oral in club.asa direct!