| anonim_4396 a întrebat:

Pss. stiti ca vam mai povestit eu despre baiatule de care imi place si care este intr-o cls cu minewinking. Nu la'm mai bagat o vreme in seama,oh go on dar el a fost cel care s-a bagat in seama si in vb cu mine, iar eu i-am fost indiferenta:-s el ma tot prindea de sani etc.oh go on Iar de la o vreme ori de cate ori are ocazia ma injura si se comporta foarte urat cu mine.

Voi ce parere aveti? Ce sa fac, chiar am mare nevoie de ajutorul vostruu':*

Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Pai u ai fost care a generat tot cu aia ca nu ai bagat in seama, la ce te astepti sa comporte frumos cu tine ca tu nici nu vorbesti cu el. Nu e prea frumos. si amu u vrei de la el ceva e interesanthappy

| FesCuDungi a răspuns:

Pai daca e un om violent cel mai bine te feresti de el, decat sa se comporte urat cu tine mai bine singurawinking

| Anamaria742 a răspuns:

Eu cred ca el te place dar nu mai fi indiferenta cu el ca o sa-si gaseasca pe alta si o sa te lase deci eu cred ca ar fi mai bine sa fi mai dragastoasa cu el asa cum e si el cu tine