| MaliceThemen a întrebat:

Am ceva de povestit, dupa parerea mea este interesant si o tot odata ciudat! Pai... plac un baiat de aproape 1 an... Am avut ocazia sa ies in vara cu el si cu inca niste prietenii afara, atunci nici nu ma baga in seama nici buna nu imi spunea iar eu tineam enorm de mult la el. Nu vroiam sa ii spun sau sa afle pentru ca prietena mea a fost batjocorita de el pentru ca aflase ca il place. Intr-un timp a aflat. a vazut o poza cu el pe ecranul telefonului meu, gura mea sparta nu a putut sa taca si i-am spus si pe mess apoi am negat totul si am cerut ajutorul unei fete sa spuna ca nu am fost eu pe id. Ciudat, sincera sa fiu imi pierdusem de tot sperata ca macar prieteni vom fi asa ca am lasat totul balta, ciudat e ca, eu nu mai simteam nimic pentru el pana acum 1 saptamana cand a inceput sa ma bage in seama pentru mine a fost ceva de genu " WoW straight face" in pauza m-a atins pe umar, intr-o zi chiar am vb cu el toate pauzele. A venit la mine m-a intrebat ce fac ceea ce nu a facut niciodata si pe mess inainte ma bagat in seama prima oara de cand am id lui ma bagat in seama m-a intrebat ce fac si daca ies duminica afara, i-am raspuns ca da. Apoi urmatoarea zi iar a intrat si tot el ma bagat in seama, si la scoala tot el. Prin intermediul prietenei mele mi-a trimis o guma de mestecat laughing ( am inceput sa rad cand am auzit ) si mi-a zis ca : e o guma de la un V. I. P laughing. Si chestia e ca numai cu mine vorbea pe mess, de obicei cand vrea e plictisit si vrea sa vb cu cineva baga mai multi in seama. Prietenele mele spun ca am multe sanse sa ma placa acum. Dar mie mi-se pare imposibil ca asa dintr-un timp sa ma placa ( in pauze se uita la mine pe hol ) este mai mare ca mine cu 1 an. Eu sunt a 7 iar el a 8, ma gandeam sa vb cu el si sa vad la ce se pricepe laughing ca sa ma "ajute" cu scoala. Acum iar il plac, Voi ce parere aveti? credeti ca ma place? sau doar vrea sa se imprieteneasca nu mai mult. Precizez ca el este zodia berbecului iau eu pesti. Multumesc si astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| Misssy a răspuns:

Da eu cred ca te place multbatting eyelashes pentru ca daca inkearca sa vorbeasca cu tine sa te bage in seama chiar ti-a zis ca te scoate afara deci woow ai sansebatting eyelashes exista si posibilitatea sa vrea sa fiti doar prieteni dar nu prea cred. bafta

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tu zici ca esti a 7-a? Mi se pare ca prea iei in serios totul, ca te-a atins pe umar si ca ti-a dat guma laughing. Sincer acum! Vezi sa nu-si bata joc de tine, daca asa zici ca i-a facut prietenei tale. Si nu stiu... poate ca ar fi bine sa-l intrebi de ce se comporta asa, sau sa-l lasi pe el sa vina la tine. Nu stiu daca te place, nu-mi dau seama! Cert e ca mi se pare ca e un baiat foarte imatur. Mai vorbeste cu el si apropiati-va mai mult!

| GuessWho_8607 a răspuns:

Probabil ca te place daca e asa cum spui tu, dar lasa balta chestia aia cu "el e zodia X, eu sunt zodia Y". Daca-ti place un baiat si nu e zodia care-ti "place", ce faci? Nu-l mai bagi in seama? De multe ori, voi fetele, bagati "frica" in baieti...

| LaraDésire a răspuns:

Poate el incearca sa te cunoasca mai bine si asta ar trebui sa faci si tu
Aminteste. ti ce i. a facut prietenei tale si nu incerca sa ii arati ca il placi ci doar ca esti prietenoasa.
Vorbeste cu el intreaba. l ce ii place sa faca in timpul liber, la ce materie nu se descurca, fa. i o gluma cum ar fi "si cu fetele cum stai ai pus ochii pe vreo tipa" si vezi ce raspuns iti da. Succes.

| SunnyFlame a răspuns:

Da ew cred ca incepe sa te placa ca sa verifici asta lasa. l cateva zile fi putin indiferenta cu el iar apoi ai sa. ti dai seama daca te place cu adevarat
Bafta :X
Funda?

| MaliceThemen explică:

Hey! mz mult de raspunsuri tuturori.
Crisu : nu le iau in serios, dar este mult prea ciudat, niciodata nu a vb si nu mi-a facut asa!

| andreea1999_1915 a răspuns:

Ca sa te placa ar trebui sa o faci cu el