| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce calitati ar trebui sa aiba o fata ca sa fie pe placul vostru? happy

(calitati-in toate sensurile)

happy

FUNDA

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Fata pe placul meu ar fi cam asasicksa fie romantica, draguta, sensibila, sa aiba simtul omorului, sa fie iubitoare (sa nu prea aibe prieteni). Vreau mai mult sa stea cu mine, sa comunicam mult, nu stiu dar eu sunt o persoana foarte visatoarelaughing, dar c-am asa as vrea sa fie o fata pe placul meu. Dar nu stiu daca mai gasesti in ziua de azi!

3 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

In primul rand trebuie sa te cunosti bine pe tine insuti si apoi sa stii cam ce-ai vrea de la ea. Fiecare dintre noi suntem unicat, asa ca va fi destul de greu sa gasesti exact ceea ce vrei. Dar nu este imposibil.
Ar trebui in primul rand sa te gandesti la primele calitati pe care ti le-ai dori sa le aiba viitoarea prietena ta. Apoi, cunoscand-o sa-ti dai seama daca este ceea ce ti-ai dorit, dupa care sa dezvolti o relatie. Dar important este ca si tu sa fii pe placul ei, altfel nu rezolvi nimic. Comunicarea este cea care va face legatura intre voi. Comunicand va veti descoperi si apoi sa lasati sentimentele sa lucreze.
Teoretic pare simplu, dar oamenii sunt greu de multumit, mai ales in aceste timpuri stapanite de dorinta materiala. Totusi exista si fiinte care nu sunt guvernate doar de bani, ci isi doresc o relatie bazata pe iubire. Cauta si vei gasi! Frumusetea este trecatoare...

| TeddyAn a răspuns:

In primul rand sa aiba forme si sa fie draguta
secondly sa nu fie proasta (fiind proasta poate ajunge curva, nu te poate intelege, te faci de ras cu ea si etc)

| pharaoh a răspuns:

NimeniNimic cine esti? cum te numesti?