| adi_8014 a întrebat:

Pt fete: cum procedati daca sunteti innebunite sa primiti sex oral, dar partenerul refuza sa va ofere?

Răspuns Câştigător
| pasarica a răspuns:

In primul rand nu il va obliga sau mai ales nu il va ameninti ca daca nu ii face nu ii va mai intoarce favoarea sau ceva de genu pur si simplu sa vb cu partenerul sa incearce sa ii explice ca e un lucru care o excita si ii place daca refuza in continuare sa incearce sa afle care e motivul sa vb cu el si sa ajunga aman2 la un punct de vedere.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii spui ca iti doresti asta si daca refuza ar trebui sa il intelegi. Unii sunt mai timorati si nu accepta sa faca/sa li se faca sex oral.

Vorbeste deschis cu el!

NOname
| NOname a răspuns:

Ce sa faci? Doar n-o sa-l obligi.
Sau iti pui pofta-n cui, sau iti cauti un alt partener (depinde cat de mult inseamna pentru tine primul).

| Dennys1521 a răspuns:

.l-as lasa dracu in pace
doar ce vrei sa le asculti pe cele de sus?(unele)
sa-l santajezi?
inseamna ca relatia voasta sa bazeaza doar pe sex

| DragosMentol a răspuns:

Eu as face 69 mai simpl laughing

| niki a răspuns:

E foarte simplu, NU OFERA=NU PRIMESTE, asa mi se pare cinstit si corect

| Mairead a răspuns:

Nu s-a intamplat sa refuze, daca nu i-ar face placere normalca nu l-as obliga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Daca vreau oral iar el nu vrea sa-mi ofere, atunci nu mai fac sex deloc(adica vaginal) si asta sigur l-ar supara
Dar dc intrebi, esti cumva intr-o astfel d situatie?