| MihaiDan97 a întrebat:

Voi cum procedati cand sunteti refuzati?
Atat pentru fete si baieti.

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Insist pana cand vad ca nu am cu cine apoi imi accept,, infrangerea,,

| Wøodenpints a răspuns:

Nu cer niciodată nimic dacă nu sunt 100% sigur că mi se acceptă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FIecare cum il duce capul. Unii zbiara, altii devin violenti fizic.

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Atunci cand iti place de cineva si esti refuzat, refuzul iti cade foarte greu. E ca si cum cineva iti da cu un bolovan dupa cap, si-l simti.

Trebuie sa privesti refuzurile ca ceva natural. Daca domnisoarei nu-i place de tine nu dispera. Iazul e plin de peste! gaseste alte pretendente.

Succes!

| july00 a răspuns:

Nici cum.

| Burlacu006 a răspuns:

Daca spune nu asta e viata si trebuie sa tinem capu sus ori ce ar fi, nu trebuie sa te simti prost ca tea refuzat gandeste-te doar ca ea/el nu stie ce pierde.

| 35zone a răspuns:

Accept refuzul si punct. Pana la urma nu poti obliga pe cineva sa te placa.

| alexutzabc a răspuns:

Ma retrag politicoshappy

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Incerc ca acel "NU" sa il transform in "DA" depinde si de situatie in alte situatii ma'si simti prost dar ma'si gandi ca e pierderea lui/ei!

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Ancerc acel nu sa al fac an da si daca nu mege o fac geloasa

| prizeFTW a răspuns (pentru George_Butnaru_1996):

Ce analfabet! O.o Baa! Cu ce sa o faci geloasa? Ca ai 120 de cosuri pe fata care seamana cu rochia de carne a lui Gaga'?

| kitana a răspuns:

Accept refuzul, un,, nu,, inseamna nu oricat ai incerca daca o persoana nu te place nu ai cum sa il fortezi sa o faca.Normal ca imi pare rau dar inainte de a fi intr-o relatie cu cineva am grija sa nu imi fac prea multe sperante, astfel o sa trec mult mai usor peste un raspuns negativ.

| savulescub a răspuns:

Sincer incerc sa ignor acel "NU" si ma gandesc ca el/ea nu m-a meritat

| bozonelpn14 a răspuns:

Incerc ca acel "NU" sa il transform in "DA" depinde si de situatie in alte situatii ma'si simti prost dar ma'si gandi ca e pierderea lui/ei

| NimeniDoarTu a răspuns:

Imi vad de treaba.