| Radandam a întrebat:

Puncte roșii pe penis,cred ca un fel de pete mici, se afla in spre jumatatea capului penisului, mi-a aparut la 1 zi sau 2 dupa ce prietena mea mi-a facut sex oral, ea poartă și aparat dentar, ce credeti ca poate fi?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acele pete mici ori bubite sau ce or fi ele, persista si exista si in prezent, in acel caz este indicat sa te prezinti la un cabinet medical de Boli dermato-venerice sau unul de Urologie pentru o simpla consultatie. Multa sanatate!

| Bizon95 a răspuns:

Aparatul dentar ti-ar fi facut pete rosii IMEDIAT si in 1-2 zile dispareau
dupa 1-2 zile e termenul la care apar primele semne a unei boli venerice, DA si din gura ei poti sa o iei

self-medicatia e putin probabil sa rezolve ceva la o boala cu transmitere sexuala

MERGI LA DOCTOR, singura solutie

| Tudy000 a răspuns:

Ori cumva a reusit putin sa te raneasca ori ai balanita, ce iti recomand sa faci vreo 2-3 zile inainte sa vezi un urolog e sa iei urinal acut cu merisor nu e antibiotic, dar da afara bacteriile dinauntru si sa iti cumperi daca nu ai un gel de dus intim care dezinfecteaza si regleaza ph-ul, cel mai bun pe care il folosesc si eu dupa ce am trecut printr-o experienta de genul se numeste Beliema expert.

Răspuns utilizator avertizat
| Patronu1 a răspuns:

Cred ca ai carii la ***, mai bine te duci la dentist decât la urolog, poate îți pune și ție un aparat dentar la treaba. Și apropo, nu are legătură cu leziunile provocate de aparatul dentar pentru ca alea s-ar fi manifestat imediat și ar fi trecut tot la fel de repede. Nu știu exact ce ar putea sa fie dar o sa ma rog pentru tine sa nu ai vreo boala venerica. Și dacă totuși ai vreuna, sa nu uiți sa împărți jumate de pensie cu ala care s-a rugat pentru tine. Sănătate și multa bafta!