| Iub1 a întrebat:

Puteți sa ma ajutati: Imi place de o fata care este cu mine in clasa da nu stiu cum sa-i spun ca o plac. Ea vorbeste cu mine, rade de ceea ce spun. Cand o fac de ras, rade ajutati-ma va rog urgent

1 răspuns:
| penpineappleapplepen a răspuns:

Daca rade la glumele tale, inseamna ca te place. daca sta pe langa tine, daca se uita din minut in minut la tine, daca te baga in seama, etc... Fi curajos si intreab-o daca si ea te place! nu-I nimic daca te refuza