| AndreiBalan123 a întrebat:

Puteți avea o relație cu o femeie trans, ma refer la cineva care este cu tot tacamu femeie?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

As zice că nu. Nu incerc sa fiu transfob, oricum nu am întâlnit niciodată genul asta de persoană.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu. Nu as putea sa am vreodata vreun interes sexual pentru o persoana care nu s-a nascut femeie. Imi plac doar femeile, iar daca nu are adn de femeie, pentru mine nu va fi niciodata femeie, oricate operatii si-ar face acea persoana.

| Drimmero a răspuns:

Nu, pentru mine tot barbat e oricate operatii si-ar face + de asta e o persoana cu probleme psihice, iar eu nu sunt gay, ma atrag doar femeile.

| CdeMetal a răspuns:

Nu da am anteles ca le cam miroase carnea urat aia facuta din penis inversat si daca nu se spala pute foarte tare cum sa zic nu stiu asa mi-a zis un prieten

| Aditu94 a răspuns:

Daca femeie are madular si o alta femeie are pasarica, da, nu vad problema..pana la urma e important sa faca copii, sa se inmulteasca.dar intra in secta LGBT ..la lesbi ca sunt doua femei cu organe diferite..nu mi se pare ceva normal..ci anormal si neplacut.dar fiecare face cum considera, si face ce doreste..nu putem obliga pe nimeni sa faca ce nu vrea. Ar fii tare sa gasesti un barbat cu pasarica.

| FilipSorin a răspuns:

Nu