| AceaFată245657 a întrebat:

Puteți sa îmi dați poziții de masturbare? Sunt fată.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La fete nu-i nevoie de pozitie, ci de pus degetul direct pe clitoris si miscat in sus si jos, putand sa o faci oriunde si oricand doresti, atata vreme cat nu o faci in public.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citeste o carte erotica

| Sofer a răspuns:

Stand pe spate sa fi cât mai relaxata.

| Willis a răspuns:

Dacă nu ești în pat, sprijinită de perete, în picioare. Sau pe scaun, puțin așa mai lăsată, să fie poziție mai lejeră. Sau în cadă, la fel stând pe spate.

| Madalin0404 a răspuns:

Buna, merge sa stai si pe burta cracanata putin cu fudul in sus ridicat dar nu mult e ok si asa

| Siny36 a răspuns:

Pozitia lotuslui care danseaza fermecator pe banca in parc si mananca inghetata!

| AnaMaria691235 a răspuns:

Pe spate in pat

| AndronieMafia20000000 a răspuns:

Poziția se cheamă cocosul parlit