| MariaIurascu00 a întrebat:

Puteti sa-mi mai spuneti niste alintari pentru iubitul meu? ii mai zic iubirea mea, ursulet, scumpete ...altceva?
P.S. am 12 ani..nu va mirati

Răspuns Câştigător
| andulicious a răspuns:

Iti zic eu una, o sa se topeasca love struck
Iubirea mea mica, vrei sa facem tema la Limba si literatura matematica love struck?!

Baby, la 12 ani te intereseaza asa ceva?!

Doamnee straight face

15 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pai al 12 ani... pokemonul meu, jerry mic, fii michey mouse al mau

| MariaIurascu00 explică (pentru shadow72):

Altceva? laughing

| DNSK a răspuns (pentru shadow72):

laughing))))))))))))))))))

| Ţiiţţţu a răspuns (pentru shadow72):

Pokemonul meurolling on the floor) morlaughing)laughing

| madalinutzelul a răspuns:

Bebe(cel mai folosit de fete), galuscuta, perisoara, baby, ingeras...

| stark47 a răspuns:

Nu stiu de ce ma mai mira faptul ca tu la 12 ani ai un priten.si ca sa ti raspun la intrebare:orice il face sa se simta special, e oK.doar nu il strigi cu toate deodata, nu? deci, fa o suita de alintaturi si e OK, il faci "fericit"

| SageKid a răspuns:

Cocoseeel

| alexandra932323 a răspuns:

Cubuletul meu de zahar inmuiat in miere

| MariaIurascu00 explică (pentru alexandra932323):

Nu va mirati ca am 12. la mine in tomesti, Iasi copii de la 11 ani se saruta cu limba, la 14 fac sex si pe la 15 se drogheaza.dar eu nu fac astea.

| shadow72 a răspuns (pentru MariaIurascu00):

Inca

| andulicious a răspuns (pentru MariaIurascu00):

Ai inceput bine happy
Inseamna ca pe la 14 ani o sa ti'o tragi cu 90% din populatia satuluihee hee sweet

| Glamglamorous a răspuns:

Coite laughing))

| AndresSB a răspuns:

Https://epicfreeprizes.com/? ref=1903263 va rog un vot

| Aliiiinaaaaa a răspuns:

Ai 12 ani! Serios? Nu vreau sa ma gandesc ce faci pe la 16 -17 anibatting eyelashes

| elektrad a răspuns:

Orce...eu ii spuneam nebunie, viata mea, ingeras.