| Lololol01 a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati din trecutul vostru?

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Multe.

| Malphas a răspuns:

Nimic. Am mai spus într-un post. Tot ce am făcut şi tot ce mi s-a întâmplat a avut un rol în formarea mea ca persoană. Sunt mulţumită de ceea ce sunt şi nu aş schimba nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| AG a răspuns:

Sincer, nu multe. Chiar daca la momentul respectiv mi se parea ca am facut "greseala vietii mele" acum nu mai cred asta. Totul se intampla cu un motiv, si desi pe moment e greu sa iti dai seama, ceva bun va iesi dintr-o greseala, mai tarziu. Invatam din greseli, si ne imbogatim bagajul de sentimente, de aceea eu nu regret ce am facut, chiar daca sunt lucruri pentru care as fi facut orice sa dau timpul inapoi si sa le schimb. Acum vad de fapt ca totul a mers asa cum trebuia.

| Lovepoison a răspuns:

As vrea sa schimb multe lucruri, dar toate s-au intamplat cu un scop: sa ma formez ca persoana. Toate experientele neplacute ne invata cum sa ne descurcam. Numai bine!

| fuckThisLife a răspuns:

Totul

| Cineva3 a răspuns:

Pai cam nimic

| Robert_2986 a răspuns:

Aproape totul.dar daca as schimba ceva nu as mai fi cum sunt acum...

| stefan97nic a răspuns:

Cam totul

| Iiiiioana a răspuns:

As vrea sa schimb multe ca orice persoana. toti facem greseli, dar din greseli se invata! da, mi-ar placea sa imi modific unele note, ca 7 de la mate, laughing care imi cam strica media si e mai greu sa iasa 10 laughing
ar fi destul de multe pe lista si chiar ar fi tare dar daca toti am da timpul inapoi am schimba greselile facute pana acum, dar vom gresi in continuare si atuncinu prea are sens.

| Andrei32133 a răspuns:

Eu as vrea sa schimb toate zilele de nastere ale mele care au fost un dezastru si clasa a4a si sa nu mai fie basescu besinosu presedinta si sa nu mai fie criza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, deoarece nu pot,poti tu sa-mi trimiti o scrisoare in care sa se adevereasca ca am primit o mostenire de la un unchi din america? daca da, baga mare, facem jumi-juma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e aiurea, trecutul nu-l mai poti schimba, viitorul insa da. Deci mai bine intrebai ce ati dori sa schimbati in viitor.winking

| Darkkfruit a răspuns:

Destul de multe lucruri...