| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a întrebat:

Putin ajutor.big grin
am o relatie de 2 an si 5 luni cu o fata si de o bucata de timp ne certam tot mai des, o prind cu minciuni mici, sau aflu ca mi-a ascuns mai unu mai alta ce e de facut? as vrea sa vad si eu parerile voastre... ca sa o las sau sa continuam.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

N-o lasa, dar fa-i ce-ti face.
Minciuni mici si stupide ea?
Minciuni mici si stupide si tu.Si ai grija sa te prinda,sa vezi ca n-o sa-i placa.
Pe urma,taci,nu-i spui nimic,doar te miri,doar de la ea ai invatat lucrul asta, de ce se supara?
Hai, gandeste!
Bafta!

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu zic asa, sa o intrebi daca te mai iubeste? ii zici sa iti raspunda sincer, daca zice ca nu, normal ca nu mai are nici un rost sa continui o relatie in care numai tu sa iubesti, nu se merita.
Daca zice da atunci o intrebi cum sa faceti ca sa nu va mai certati ca asa o sa ajungeti sa va despartiti. Apoi lamuriti voi doi totul, sa vb calm, cu ton jos si unpic duios, orice tiar zice pastreazati calmul, eu cred ca ei nu ii convine cateva lucruri la tine, probabil esti prea gelos ori esti prea dominant, adica vrei ca ea sa faca doar ce vrei tu si alte chestii de acest gen.
Sper ca te-am ajutat. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| adyy95 a răspuns:

E clar mai bine merget fiecare in drumul vostru in ziua de astazi 2 ani si 5 luni e ft mult pentru o relatie s-a plictisit fata si acum ea vrea sa scape cumva de aceasta relatie fara sa te raneasca prea tare!

| Bettw a răspuns:

Hey buna. sigur fata sa rakit de relatzia voOstra. mai bine sp ca 2 sh 5 luni au foost d ajuns sh s mergetzi amn2 pe drmul fiecaruia. baiethe lasoo nu te merita. daca te minte clar. nu mai trebuie s mai kontinuatzi rel voastra... orikat tear durea p tine ea nu mai simnthe nimic.[crede-ma daca se comp asa ca tine] sper ca te.am ajutath. bye... TooOrry.winking

| Bettw a răspuns:

Baiethe nici tu nu stii ke vrei. daca ti l ea sh ea l tine e ok ramanetzi imp daca vatzi plictisith unu d altu` asta-i viata mergetzi inaithe. bafta.bye. TooRry.batting eyelashes

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU explică:

Faza e ca ea plange si tine la mine. dar nu inteleg dc tot ii scapa minciunele din astea... si pe mine ma pune pe ganduri.

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU explică:

Vreau sa spun ca nu sunt MINCIUNI din astea mari. sau ca mi-a ascuns faze de genu ca m-a inselat si eu nu am aflat sau din astea... chestii mici. dar eu is mai. altfellaughing

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU explică:

Kjjljljljljlk

| anonimulus a răspuns:

Mai bine las-o ca mai stiu si eu o fata care tot la fel facea, nu e de continuat cu o asemenea fata, o intrebi daca mai simte ceva pentru tine.

| musfash a răspuns:

Poate ar trebui sa ramaneti doar prieteni sad nu e necesar sa iti irosesti timpul intr-o relatie de asa fel cand poti sa gasesti o fata care sa te respecte si chiar sa tina la tinewinking succes:*