| eternitate a întrebat:

as vrea sa aflu parerile voastre despre sanii micihappy

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai mi ar placea foarte mult sa am o prietena cu sanii mici!

| eurynomus a răspuns:

Eu ador fetele cu sanii mici si nu mi plac cele cu sanii mari deci din punctul meu de vedere e ok. u ii ai asa mici?

| IgoToHellForThis a răspuns:

Cum spuneam.Nu intrebarile sunt idioate ci oamenii sunt idioti.

| Amiiii69 a răspuns:

Pentru fete nu conteaza. daca ai sanii mari asa a fost sa fie daca ii ai mici tot la fel dar pentru baieti ei cauta fetele cu sanii mai mari sa se joace cu ei sa traga de ei(cei perversi) dar exista si unii mai cu bun-simt care nu fac asa si iau fetele dupa caracter nu dupa infatisarewinking

| Rockyourlife a răspuns:

Din privinta unei fete, nu este nici o problema, asa iti este formatul corpului! unele fete au sani mari, pentru ca sunt grase sau slabe!