| LexusBianca a întrebat:

As avea nevoie de parerile voastre. Sunt intr-o situatie destul de dificila.
Sunt intr-o relatie de 2 ani si 2 luni. In ultimul timp (cam dupa ce s-a facut 1 an jumate), am inceput sa ne certam aproape in fiecare zi din nimicuri. Acum, situatia s-a agravat. Daca inainte ne certam cat ne certam iar apoi ne impacam, acum, din orice nimic suntem in stare sa facem un ditamai scandal. De asemena, a inceput sa ma jigneasca uneori, spune el "in gluma".
Dupa ce am revizuit cat de cat relatia, mi-am dat seama si de faptul ca ma simt mai bine atunci cand sunt doar cu mine insumi.
Iar atunci cand mai are momente in care se poarta ca la inceputul relatiei, pur si simplu nu mai simt acele sentimente de atunci.
Am inceput sa ma gandesc serios la despartire, dar as vrea si niste opinii. Nu vreau sa il ranesc. Si nici nu stiu ce ar trebui sa ii spun in cazul unei despartiri. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Stephanie20 a răspuns:

Trebuie sa vorbiti, sa clarificati situatia. Daca tu nu te mai simti bine cu el atunci pa si pussy.
O sa va raniti reciproc daca relatia nu mai merge dar voi totusi o tarati asa pana la adanci.

| Elena_Elena_1994_CvuT a răspuns:

Draga, vorbeste cu el. spune.i ce te deranjeaza si vorbiti serios. Poate daca nu o sa mai va certati iti va fi mai mult drag de el. parerea mea