| rapidistarapid a întrebat:

Raman gravida daca ma atins fara prezervativ si a bagat putin inauntru? El era ud de la lichidu preejeculator si a bagat asa de cateva ori. Sunt in a 31 zi de la ciclu. Se poate ca sa raman? Vreau sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In a 31-a zi a ciclului menstrual este o perioada practic infertila. Desi poti ramane cu lichidul preejaculator, chiar dintr-o penetrare de 10 secunde. Oricum, riscul ne e chiar zero, dar este foarte mic.

| Dan a răspuns:

Intreaba pe Brigaela (user nr 1).