| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. am aproape 17 ani. m-am culcat cu prietenul meu, oarecum. adica nu a bagat. o de tot si nu a curs sange. eu eram virgina. nu si. a dat drumul inainte iar actul nu a durat.adica a bagat. o de cateva ori numai. oare m.am dezvirginat daca nu a bagat-o total si nu a curs sange? sunt sanse sa raman gravida daca nu si-a dat drumul inauntru? va rog ajutati-ma cu raspunsuri. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| ioandreii a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida dar incearca sa nu mai ajungi in faza asta. Pastreaza-ti fecioria ca altfel ai sa suferi mult, si asa ai ajuns departe. Lupta cu tine, stiu ca iti este greu, mai ales cand alte fete se lauda ca au facut mare isprava si cel pe care il placi insista. Dar pentru linistea ta pazestete ca apoi apare frica, bolile, dereglari hormonale, trupul o ia razna, autocontrolul la fel iar prietenul tau probabil in scurt timp te va parasi fiindca a primit tot ce puteai sa-i oferi.
Multa bucurie cat inca mai esti libera.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai ramas gravida daca nu si-a dat drumu inauntru

| fabiola a răspuns:

Nu timpul conteaza ci lichidul preejeculator si perioada in care esti(fertila sau nu)!

| TąNyą a răspuns:

Ţi-ai început viaţa sexuală, numai eşti virgină şi nu cred că ai rămas gravidă, există un lichid care conţine spermatozoizi care apare pe la început, dar nu cred că au apucat să iasă, dar să faci un test de sarcină la minimum o săptămână.

FantaSZy.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu nuwinking

| alexa a răspuns:

Da, e posibil sa te dezvirgineze daca a "bagat-o", pentru ca nu trebuie neaparat la primul contact sexual sa curga sange, asta depinde foarte mult si de elesticitatea himenului.
Nu cred ca ai ramas gravida daca nu si-a dat drumul in tine.Ai grija insa ca desi nu isi da drumul, pe penis mai ramane lichid asa ca de acum incolo eu va sfatuiesc sa folositi prezervativ.

| aangelia a răspuns:

Nu ati folosit prezervativ?straight face chiar daca si-a bagat-o putin, sunt 50% sanse sa ramai, sper sa nu happy nu la toate curge sange...

| Biia a răspuns:

Esti mai mare decat mine, dar nu inteleg de ce nu folosesti contraceptia? Dupa primul act sexual este bine sa te duci sa iti faci un control ginecologic cu atat mai mult cu cat nu ai folosit prezervativul.Doctorul ginecolog poate pastra confidentialitatea si te poate indruma spre alegerea pilulelor contraceptive. Dar, parerea mea e ca nu se poate numi chiar CULCAT ce ai facut tu cu el.
Succes!:*

| MinnieHaha a răspuns:

Draga, exista si situatii in care nu curge sange! nu stiu ce sa-ti zic pentru ca din cte sh eu isi da drumul dupa ce si-o scoate(asa sh eu). nu stiu ce sa-ti zic! ti-as sugera un test de sarcina ca sa fii sigura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.nu se poate numi chiar CULCAT pentru ca a bagat. o numai de cateva ori.si nu de tot... sper sa nu!