| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cand am pus prima data intrebarea nimeni nu a inteles ce am vrut eu sa zic?! deci eu il cunosc straight face pun din nou intrebarea

Vreau pareri sincere si concrete

de curand, a inceput sa`mi placa un baiat cu care vorbesc de peste 9 luni cu el pe mess si la telefon. de intalnit, nu ne-am intalnit de multe ori. ii tot zic de o luna sa iesim o data p`afara si imi tot zice ca are treaba, ca nu are timp el de iesiri p`afara i-am zis sa fie sincer si sa`mi spuna daca ii face placere sa vorbesca cu mine si a zis ca da.eu il stiu pe el o persoana sincera si directa deci, daca era sa nu vrea sa ne intalnim imi zicea direct ca nu vroia

voi ce credeti? oare chiar asta sa fie motivu? am vorbit si aseara cu el pe mess si i-am spus sa`mi spuna adevaratul motiv de ce nu vine si mi-a zis ca asta e adevaru. e prea ocupat.Tot aseara mi-a promis ca zilele urmatoare o sa ne vedem

astept pareri. va rog

mda. poate nu m`am exprimat bine... eu pe el il cunosc, sta la mine in cartier, stiu unde sta. deci ne cunoastem, nu e vorba ca vorbim pe mess si ca nu-l cunosc sau sa fie vorba de prima intalnire cu el straight face nu...
cat despre varsta straight face el are 20 de ani, e super dragut, a avut multe iubite superbe zic eu, fotomodele straight face are masina, are bani laughing nu e timid deloc, eu zic ca e tupeist

el, mi-a zis ca vrea sa ne intalnim, dar e prea ocupat :p mi-a recunoscut ca umbla cu fetele chatterbox eu stiu chestia asta si nu ma deranjeaza pentru ca pana in momentul asta, nu s`a intamplat nimic cu noi straight face...

cat despre faptul sa ma duc sa-i fac o vizita acasa, nu`mi permit pentru ca nu`s o fata usoara straight face

cand am pus prima data intrebarea nimeni nu a inteles ce am vrut eu sa zic?! deci eu il cunosc straight face

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna fetito,
Faci atata poliloghie si nu spui un lucru esential pentru un raspuns: ce varsta ai tu.
Din cele ce-ai spus impresia mea este ca ti-a dat de inteles, in mod politicos, ca nu vrea sa aiba de-a face cu tine, ar trebui sa intelegi si tu asta, nu tot ce zboara se mananca. De altfel, din faptul ca a avut multe legaturi, trag concluzia ca este si cam neserios si te sfatuiesc sa-ti vezi de viata ta, stii vorba: "lac sa fie, ca broaste sunt destule". Lacul existand, mai devreme ori mai tarziu, iti vei intalni si tu menitul. Numai bine!

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Atunci. ajteapta. daca a zis ca o sa ieshitzi zilele astea. fai pe plac.si ashteapta pana o sa zica ca nu mai are treaba. ajteptzi o saptamana si apoi daca nu a iejit ii zici ca daca nu iesa o data cu tine inseamna ca chiar nu vrea.sa tzio zica in fazta.sa nu mai ocoleasca atata cu scuze ca nu vrei un prieten care te tot ocolejte... sper ca te-a ajutat ce tziam zis>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun! Am inteles...Cand spune ca este prea ocupat sau pleaca de acasa, asta inseamna ca se plimba cu alte fete sau vorbeste cu ele...Nu mai are timp de tine, poate asta inseamna la el ca este ocupat. Daca stai in cartier cu el si mai vorbesti cu el pe mess, iar el spune ca trebuie sa plece, iesi la poarta si uitate sa vezi daca pleaca.

| mikcy_8152 a răspuns:

Nu cred ca trebuie neaparat sa te duci la el ca sa te faci remarcata. crezi ca te place? crezi ca este atras de tine? daca da, fa o mica pauza. nu mai vorbi cu el pe mess macar 2 zile. atunci ai sa vezi daca tine la tine sau esti doar o prietena pentru el. incearca sa faci asta si atunci ai sa vezi daca o sa merite sa te zbati pentru el si sa insisti sa va intalniti. daca tine la tine o sa iti spuna el sa va intalniti. ai incredere in tine si nu iti pierde speranta. daca nu este el ai sa iti gaseste iubirea sa spunem asa. fii puternica si ia o pauza mica de 2 zile. ai incredere in mine. eu asa am facut si a dat roadewinking. pup. AI GRIJA DE TINE