| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un telefon! vreau sa imi cumpar altu'. sa fie in special pentru muzica, sa se auda "tare", si sa suporte card de minim 2 gb de preferat cu touch screen dar daca gasiti ceva mai calumea fara touch anuntatima!
buget: 500 ron

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Samsung d980

Răspuns utilizator avertizat
| clauu a răspuns:

Nokia 5800, am card de 8 gb pe el...

| Jarcyk a răspuns:

Salut, recomandarea mea este putin peste bugetul tau, dar primesti un bonus pe langa (protectie telefon spate negru silicon in valoare de 40ron).
Allview A5 Duo Black care il poti cumpara de aici http://www.pcgarage.ro/......ru-a5-duo/ si un mic cod de discount V1K1VQGY
-Garantie 2 ani
-Ecran 4inch
-Multi-touch
-Procesor dual core de 1. 200MHz
-Placa video Mali-400
-Memorie interna 4GB
-Suporta card microsd pana la 32GB
-Are 512MB de memorie RAM
-Camera foto de 3. 2MPX
-Inregistreaza video 720p (foarte clar)
-3G, Wireless, Bluetooth, GPS.
-Vine cu bitdefender instalat pe el.
-Senzori Giroscop, Proximitate, Busola, Lumina.
++ ca primesti acel bonus in valoare de 40 ron gratis + acel discount = numa bine :)