| anitcolor a întrebat:

Vreau un telefon nokia, fara touch screen, pentru multimedia(muzica in special) ce imi recomandati?( ahh si sa nu aibe preturi gen 1200 deci un pret mediu.

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Poti sa iei un Nokia 5800 Express Music happy e foarte bun pentru muzica dar si pentru restul facilitatiolr happy camera buna autofocus tot de la a la z happy Funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce inseamna pret mediu zi exact.

| amiileila a răspuns:

Eu am unul care ma costat 250 lei dar nu are muzica ci radio dar poti sa descarci ce muzica vrei pe el de pe net cu un gablu special sai inregistreaza foarte bine melodiile (si cate o ora) nu mai stiu cum se cheama dar stiu de unde l-am luat si erau mai multe care aveau mai multe programr toate Nokia unele aveau touch altele nu al meu nu...Bine l-am luat din Carefour din magazinul Nokia si mai are jos, imediat ce cobori langa cora este un stand cu tel-uri unde am mai vazut telefoane din astea.