| Zăppă a întrebat:

NU stiu sigur daca il iubesc cu adevarat! Vorbim mereu la telefon, pe mess. fata in fata...ma simt bine in preajma lui.imi spune "pisi"... mi-a adus un trandafir aziwinking
Ce sa mai? El ma iubeste? Eu il iubesc?happy
Acestea sunt intrebarilelaughing

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Poate sa-ti aduca si un necunoscut un trandafir si sa-ti spuna pisi, ca sa te atraga. Asta nu inseamna ca te iubeste. Iubirea in general se manifesta altfel. Adica poate sa-ti aduca si trandafiri, dar nu e de-ajuns. Poate a ajuns sa tina la tine, dar sunt alte forme sa-ti dai seama daca chiar te iubeste: din felul in care te priveste, daca are grija sa-ti fie bine...
Daca il iubesti, numai tu stii.

8 răspunsuri:
| xAndro a răspuns:

Pisi? omg rolling on the floor. el te iubeste... dar. daca il iubesti numai tu stii :d

| Barbie_6587 a răspuns:

In Dragoste si in Razboi totul e permis :*! Dar mai e si o limita la un moment dat. Multumesc mult de sfatul tau si de compliment, chiar m`a facut sa ma simt mai bine, mai incurajat :*. Ai grija de tine.

| andrey051089 a răspuns:

Vai deci unii puneti intrebari ca sa nu adormiti, serios. intreaba-l de ce ti-a adus trandafirul. fiti mai cu tupeu fratilorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la amândouă întrebările.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai ce face?

| d4nny a răspuns:

Daca te alinta cu "pisi" si ti-a dat un trandafir, asta nu inseamna ca te iubeste! am eu o intrebare pentru tine:de cat timp sunteti impreuna ca sa vina vorba de iubire? Eu zic sa lasi lucrurile asa, o sa vina si iubirea la un moment dat cand nici nu te asteptibatting eyelashes...[crede-ma, din propria experienta]

| Alina_9015 a răspuns:

Nu te iubeste, este atras de tine din punct de vedere sexual. Iti aduce flori ca sa-ti topeasca inima. Tu o sa te indragostesti, iar el o sa se plictiseasca repede, se termina prost. Cati ani ai, apropo? In orice caz, cred ca vorbesc hormonii pentru voi. Take care happy

| Alina_9015 a răspuns:

Oricum el nu se gandeste la chestiile astea si nu-si pune astfel de intrebari, nu te mai gandi nici tu. Lasa lucrurile sa decurga de la sine.