| LOrennaaa a întrebat:

Referitor la intrebarile anterioare.Ieri eram in clasa, si stateam de vorba cu o colega. Baiatul acela se apropie de noi si colega spun sub forma de gluma : "Ce ar fi daca ai loao pe Miruna in brate? ".Dar nu a fost decat o gluma. Eu nu m spus nimic, nici nu m`a interbat si m-a luat in brate. Ma deranjat foarte tare acest lucru, chiar nu mi-a placut atitudinea lui si vreau sa iau masuri si sa ii spun dirigintei astazi, dar nu de fata cu toata clasa, in particular. Cum ii pot spune dirigintei ce mi s`a intamplat. Ce reactie credeti ca va avea aceasta?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Eu zic sa nu te alarmezi degeaba

| Liliana1981 a răspuns:

Nu cred ca e asa de grav incat sa-i spui dirigintei.

| darius1001 a răspuns:

Si marog de ce sa-i sui dirigintei? nu vad ceva serios nai de ce sa-i spui nu stiu daca tea deranjat trebuia sa-i fi tras o palma dar succes.

| bluedeyutssa a răspuns:

Eu nu cred ca este un lucru atat de grav incat sa fie spun dirigintei...sunteti copii, astea sunt gesturi normale si " glume" existente in toate clasele.Fiti si voi mai maturi si nu mai parati ca la gradinita orice

| StefyDaniel0102 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii spui la diriginta bai frate..noi in clasa nee omoram de pupam ne luam in brate chair si in ora.dar voi ce dracu aveti de stteeti asa paraciosi.

| georgika94 a răspuns:

Spune-i fara nici o rusine aceasta va vorbi cu el si va fi totul bine.

| LOrennaaa explică (pentru georgika94):

Dar cum as putea formula enuntul laughing.Mi`e putin rusine. si nu stiu ce reactie va avea aceasta.

| RobertoRobby a răspuns (pentru LOrennaaa):

Atunci nu-i mai spune. Intre colegi trebuie sa fie un sentiment de fericire, nu de tristete, nu-mi mai fa aia ca te spun lui doamna diriginta, parca ati fi la gradinita... fiti frate si voi uniti.

| LOrennaaa explică:

Daca vorbescu cu el nu se schimba nimic, e un mare nesimtit. Eu tot cred ca cel mai bine ar fi sa discut cu diriga. sa vedem ce o sa spuna ea.

| alexandraloredana1993 a răspuns:

Te inteleg ca esti mica, insa nu mai fi asa imatura....nu-i spune dirigintei...atentioneaza-l pe el ca nu iti place:*

| anaiulia a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa ii spui dirigintei tale acest lucru.Nu e mare chestie, te-a luat pur si simplu in brate, nu te-a batut, injurat sau alte chestii. Daca te-a deranjat acest gest, poti sa te duci pur si simplu si sa ii spui baiatului ca nu e ok si te deranjeaza si sa inceteze...ps: nu se scrie,, loao''