| agent001subacoperire a întrebat:

Refolumez
Buna Seara ce ziceti de pc Asta

http://www.sistems.ro/calculatoare-second-hand-/6952-fuj itsu-siemens-p5615.html

Eu nu prea stau la calculator mai ma joc pe el da il iau pentru un tovaras care nusi permite e bun de Jocuri una alta? Eu zic ca are o placa video buna si e FFFoarte eftin!

Răspuns Câştigător
| 97Doru a răspuns:

Salut, calculatorul este foarte bun, + de asta are procesorul destul de bun, sper ca ti-am fost de ajutor big grin

2 răspunsuri:
| Ajutatorool a răspuns:

Da, poti sa faci cafea cu el si clatite la orice ora.

| agent001subacoperire explică (pentru Ajutatorool):

Mersi Calculatoru l-am luat i-am schimbat placa video si ramii sau adus la 4 Gb si Joci Call of duty 6 Fara intepaturi daca vr fac un video sa-l pun pe Youtube!