| robinho17 a întrebat:

Remediu pentru suferinta din dragoste?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ai două variante:
1) Ești emo și îți tai venele cu un ciob sau te arunci de pe bloc. Ceea ce e exclus zic eu...
2) Nu te mai gândi la asta, ocupați timpul cu altceva, ieși cu prietenii, orice altceva. Cunoaște altă fată după o perioadă de 1 lună două de zile. Și gata.

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Iti recomand o tesla.

| Bii26 a răspuns:

Bunăă! happy
Încearcă să vizionezi un film din categoria care îţi place ţie.
Sau încearcă să ieşi cu prietenii şi să faceţi ce vă place.
Succes!batting eyelashes

| AxxyAlexandra a răspuns:

Timp și răbdare! happy

| Ally73 a răspuns:

O pastila pentru uitat.O crema pentru inima franta.Si un profesor bun care sa te invete cum sa iubesti din nouwinking

| Auslesse a răspuns:

Timpul e cel mai bun remediu..si vad ca, in cazul meu, a inceput sa de-a roade..de cand n-am mai vorbit si nu l-am mai vazut pe."fostul"..usor-usor incep sa uit..imi mai aduc aminte din cand in cand, dar asta e..gaseste-ti ocupatie, fa ceva, eu de exemplu lucrez..si-ti dai seama ca am mintea ocupata mai tot timpul.
Am uitat sa-ti zic ceva... ochii nevazuti se uita!happy

| RetardedRacoons a răspuns:

Multa laba si etnobotanice.

| KittyKit a răspuns:

Timpul

| crazy14 a răspuns:

Nu intodeauna timpul le rezolva pe toate! O noua dragoste te-ar putea ajuta sa treci peste cea trecuta!

| Anghel_Diana_1997 a răspuns:

Vodka!

| Theoooooo a răspuns:

Ndin pacate nu exista....lasa timpu sa treaca si o sa fie mai bine

| RelaxedGirl a răspuns:

Daca v-ati despartit...ia despartirea asta ca pe o eliberare.fa tot ce iti place...si tot ce nu puteai face inainte, cand incepi sa iti amintesti din trecut asculta o melodie care iti place si care iti ridica moralul..nu asculta piese de boceala.happy Uita-te la comedii. DISTREAZA-TE!happy
Peace!