| mariussui a întrebat:

Rezultatele cautarii pentru "Am facut sex cu prietena mea si mam protejat dar dupa ce mam terminat am scos prezervativu si nu mam sters si am facut sex a doua oara fara prezervativ.Sar putea sa fi ramas insarcinata, multumesc mult

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Se foarte poate!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Si care sunt rezultatele cautarii? Da cu o liniuta sau cu doua?batting eyelashes

daniela
| daniela a răspuns:

Da

| rebeka_3345 a răspuns:

Vai dragule! da! chiar da! sa nu mai faci asta niciodata! mereu trebuie sa ai o igiena intima foarte buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Abcfunny a răspuns:

Da

| alexandra_1780 a răspuns:

Sigur se poate pentru ca asa a patit si un prieten de-al meu

| alexandra_1780 a răspuns:

Sigur se poate

| iuliana21 a răspuns:

Se poate. fa un tes si scapi de orice dubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate, cel mai bine este sa folosesti un prezervativ nou pentru fiecare act sexual. Apeleaza la un test de sarcina dupa 7 zile de la intarzierea menstruatiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce l-ai scos?
sau mai bine zis de ce nu ai pus altul in loc?
se km poate... spune-i sa faca un test... ca sa scapati de dubii...succes