| raluca4242 a întrebat:

Rog seriozitate! ma dezvirginez daca imi intra un penis in fund?

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Nu. nu se considera. Dar este bine sa lasi anusul in pace. exista alte metode mai ortodoxe. Este bine de studiat inainte de a face un pas. Pa! In fond, fiecare cu placerea lui. Pa!

| madyddd a răspuns:

Doar din punct de vedere moral.
rolling on the floorrolling on the floor

| BoTiK a răspuns:

Buna.Nu deoarece sunt 2 camarute diferite.

| StyLLeZoR a răspuns:

Esti proasta laughing normal ca nu laughing

| Azµre a răspuns:

Nu, cel puțin în pasărică, în anus e partea a doua... Acum dacă vrei să o faci anal, să folosiți lubrifiant din plin, preludiu cât mai mare, stimulare a anusului, fie ea cu limba fie cu degetul, și apoi penisul. Asta dacă nu cumva vrei să te caci cu sânge la urmă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in ureche, poate acolo inca ma esti virgina thinking

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu dar nu cred ca ar trebui incercat

| anonima3389 a răspuns:

Nu te dezvirginezi dar de ce vrei sa faci asta? am inteles ca este foarte dureros..plus ca exista o groaza de microbi..ma rog fiecare cum il taie capul

| 88Darky88 a răspuns:

Trebuie sa intre in organul genital feminin(PI2DA) ca sa te dezirginezi

| anchypanchy a răspuns:

Gabitza79 are dreptate

| gabitza79 a răspuns:

Practic nu mai esti virgina... facand sex anal nu mai esti virgina anal si doar vaginal.

| Giusca_Alexandru_1989 a răspuns:

Waleu tata in ce tara traim sad