| SaraMelisa a întrebat:

Dac introduc un 'penis' in fund ma dezvirginez?

10 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Doar din punct de vedere moral.

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| n3bunatica a răspuns:

Pff.teoretic nu.pentru ca dezvirginarea inseamna atunci cand introduci un penis in vagin nu in anus.dar da intr-un fel te dezvirginezi in fund.hee hee dar in vagin ramai virgina

| airam a răspuns:

O sa te dezvirginezi in momentul in care o sa "introduci un penis" cum spui tu, in vaginhappy

| hahaha a răspuns:

Te dezvirginezi dublu

| Treble995755 a răspuns:

Daca il bagi calumea da...si depinde unde.

| nebunu_5532 a răspuns:

Poti sa te dezvirginezi de 2 ori daca ti-l introduci pe al tau in fund...

| alexandra11 a răspuns:

Nu! Poti sa te dezvirginezi doar daca iti rupi membrana.si aia nu e in fund...
(vreau funda)

| irina2096 a răspuns:

Lol. Nu, te dezvirginezi asa cum au zis mai sus si ceilalti daca iti introduci un penis in vagin happy anusul nu e singurul orificiu al unei femei happy

| picolo_2343 a răspuns:

Da cai ani ai 12 sau 13 laughing nu normal

| BarbuAntonioBarbu a răspuns:

Vrei anal